HLÍDÁNÍ PSŮ A ŠTĚŇAT - Vítkov u Liberce

PODMÍNKY UBYTOVÁNÍ

PODMÍNKY UBYTOVÁNÍ

Ubytovat lze psa zdravého, bez příznaků infekční nemoci, vnějších a vnitřních parazitů (blechy, škrkavky, tasemnice), s očkovacím průkazem a platným očkováním proti vzteklině, psince a parvoviróze. Pes nesmí být agresivní, konfliktní, útěkář. Speciální režim ubytování mají: štěňata, hárající feny, psi po úraze a v rekonvalescenci, staří psi a bázliví psi. 

Krmivo vlastní – četnost a množství krmiva bude domluveno individuálně. Případně lze krmivo zajistit. Zvyky, rituály, povaha psa, chování psa k ostatním psům, lidem (dětem), atd. bude vyplněno dotazníkem a stvrzeno podpisem majitele osobně. Pobyt lze zarezervovat pouze e-mailem,  platbu je nutné uhradit předem. Více info – viz  CENÍK.

S sebou: očkovací průkaz, vodítko, postroj (a náhubek), krmivo, pamlsky (může-li), oblíbenou hračku, pelíšek – dečku (je-li zvyklý pouze na svůj, raději s sebou), misky na vodu a na krmivo (je-li zvyklý a vyžaduje-li svoje), léky (má-li předepsané), případně manuál (četnost a množství krmiva, zvláštní zacházení, ošetření) – týká se například psů v rekonvalescenci, s dietou, s alergií, štěňat a psů s PP – výstavních psů atp.